UP Kontakt

Pisanie to moja pasja. Odkąd sięgam pamięcią bawiłam się słowem, tworząc różne FORMY wypowiedzi. Czasem krótkie, innym razem tak długie, że nikt pewnie nie doczytał ich do końca. Niektórych moje pisanie śmieszyło, innym dawało inspiracje (na przykład do wyszukanych zabaw na osiedlowym podwórku). Byli też tacy, co prosili mnie o złożenie kilku okolicznościowych rymów na urodziny brata, babci, czy wujka Jurka (któremu urodziła się czwarta córka).
Dziś piszę, żeby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i własnymi – często mało popularnymi – przemyśleniami. Zastanawiam się co ukształtowało moją FORMĘ i na ile jest ona trwała. Ile jest we mnie dziecka, matki, żony, siostry, przyjaciółki, artystki, liderki, belfra, trenera, PRowca, Polki, Europejki…

W doskonalenie FORMY – nie tylko swojej – wkładam wiele wysiłku. A skoro próbuję w realu, czemu nie spróbować w wirtualu?

Zapraszam Was do polemiki na blogu lub osobistego kontaktu:
Urszula Paczuska

adres mailowy

 

 

Comments (2)
 • Pani blog uswiadomil mi ze tak duzo marzen juz zrealizowalam a nawet nie mialam pojecia moze ludzie nie traktuja mnie powaznie ze wzgledu na wiek bo co 20 letnia gowniara mieszkajaca z rodzicami moze wiedziec o zyciu ale gdy czytam zyciowe inspiracje plynace z Pani bloga i obserwacji na zajeciach to zastanawiam sie czemu bym nie mogla zrobic z zyciem tego co pani czemu nie moge stac sie jak Moj Mentor.
  Czasem w zyciowej szarosci nie dostrzega sie tego co sie ma dlategos sa tacy ,,ludzcy ludzie,, jak pani <3

  View Comment
  • Dziękuję za te słowa. Tym bardziej, że płyną z ust młodej kobiety 🙂 Szalenie miło jest słyszeć, że teksty, które piszę i praca którą wykonuję ma sens.
   Trzymam kciuki za Twoje marzenia!

   View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.