28th cze

Kiedy mierzysz się z problemem, masz głowę pełną pomysłów, albo wręcz przeciwnie poszukujesz inspiracji i świeżej energii – bezcenna  jest pomoc drugiej osoby. Najlepiej takiej, z którą nie jesteś związany emocjonalnie. Która na Twoje dylematy spojrzy z boku, obiektywnie i bez osądzania.

Zapraszam do udziału w moim nowym projekcie.

Czym są dziUPle inspiracji?

To małe zespoły (3-5 osobowe), nieprzypadkowo dobranych ludzi, których celem jest udzielanie sobie wsparcia w określonych obszarach tematycznych. Uczestnicy sami określają tematy do dyskusji na dany dzień spotkania, czerpią wiedzę i inspirację z doświadczeń pozostałych członków zespołu.

Ja – jako certyfikowana trenerka biznesu, managerka i inspiratorka rozwoju osobistego – będę te spotkania moderować i proponować rozwiązania wypracowane na gruncie zawodowej praktyki.  

„DziUPla” zawiązywana jest na określony czas (5 spotkań). Uczestnicy sami ustalają ich częstotliwość. Czas jednego spotkania to 2-2,5 godziny.
Koszt: 350 zł. Cena obejmuje uczestnictwo w 5 spotkaniach.

Spotkania będą odbywały się w mojej „warsztatowi” w Siedlcach (budynek TWP, ul. Sokołowska 37, II piętro, sala nr 24).

A oto proponowane obszary tematyczne

dziUPla WWO (wysoko wrażliwych)
Jeśli czujesz się przytłoczony(a) ilością zewnętrznych bodźców, reagujesz bardzo emocjonalnie na wszystko, co dzieje się wokół, nie potrafisz odmawiać a przez to przygniata cię nadmiar obowiązków i cudzych problemów, pracoholizm to Twoje drugie imię… ta „dziUPla” jest dla Ciebie. Tutaj spotkasz osoby podobne do Ciebie i wspólnie wypracujecie narzędzia ułatwiające codzienne życie.

Ja również jestem WWO i odkąd mam tego  świadomość, nauczyłam się żyć szanując swoje indywidualne potrzeby. W końcu osiągnęłam wewnętrzny spokój. I nawet jak jest on bezpardonowo burzony, wiem jak sobie z tą sytuacją poradzić.  

dziUPla dobrostanu
Może nadszedł ten moment w Twoim życiu, że potrzebujesz zadbać o siebie, o wewnętrzną harmonię i spokój. Masz już dość szarpania się ze sobą, życia w ciągłym biegu i napięciu. Chciał(a)byś zadbać o własny „dobrostan”, rozeznać potrzeby, przeanalizować dokąd właściwie zmierzasz. Nie bardzo jednak wiesz jak się do tego zabrać. Bo niby wszystko jest ok, a jednak…

Bardzo długo (zbyt długo) ignorowałam sygnały, które wysyłał mi organizm. Pracowałam ponad siły, spałam po 4-5 godzin dziennie, nie potrafiłam odpoczywać, byłam na każde zawołanie wszystkich dookoła całkowicie zapominając o własnych potrzebach (albo nie mając na nie czasu, bo przecież zawsze było coś do zrobienia). Aż organizm zaczął się buntować i przyszła choroba autoimmunologiczna…

dziUPla odkrywania własnego potencjału
Jeśli ciężko Ci rozeznać, co tak naprawdę lubisz, w czym jesteś dobry(a) i co chciał(a)byś w życiu robić. Ciągle łapiesz się kilku rzeczy na raz, ale ostatecznie żadna nie przynosi Ci pełnej satysfakcji. Albo masz pomysł, ale brakuje Ci odwagi, żeby zrobić pierwszy krok – tutaj znajdziesz sprzyjające środowisko, aby w końcu odnaleźć i rozwinąć swój potencjał.

Bardzo długo podążałam ścieżkami, które kompletnie nie były moje. Swój potencjał rozmieniałam na drobne. Angażowałam się w działania, które poza tym, że pochłaniały mój czas i energię, niewiele dawały w zamian. Obecnie wykonuję rzeczy, które lubię, które są spójne z moimi mocnymi stronami, i które przynoszą mi spełnienie.

dziUPla świadomego rodzica
Bycie rodzicem, to jedna z najtrudniejszych, a jednocześnie najbardziej satysfakcjonujących, lub wręcz odwrotnie frustrujących, życiowych ról. Wchodzimy w nią zazwyczaj kompletnie nieprzygotowani. Bo możemy przeczytać setki książek, przyglądać się zachowaniom innych rodziców, wysłuchać wielu rad… a i tak, ulegamy (bardziej lub mniej świadomie) wdrukowanym nam w dzieciństwie schematom. I jeśli nie zrozumiemy i nie zaakceptujemy ich źródła, trudno nam będzie podołać roli „dobrego rodzica”.

Jestem mamą dwójki nastolatków i jednego dorosłego już dziecka, a dodatkowo też pedagogiem. Popełniłam i zapewne popełniam masę rodzicielskich błędów. Czasem uczę się na nich, innym razem potykam się o nie po raz kolejny. Większość z nich wynika z moich doświadczeń z dzieciństwa. Ciągle się uczę bycia „dobrą mamą”. Stąd pomysł na „dziUPlę świadomego rodzica”. Zapragnęłam stworzyć przestrzeń, gdzie rodzice będą mogli wymienić się swoimi rodzicielskimi opiniami, przeanalizować doświadczenia, ale też odkryć „dziecko w sobie”. Bo od niego bardzo często zaczyna się droga do świadomego rodzicielstwa.

dziUPla w procesie zmiany
To miejsce dla ludzi, którzy chcieliby „coś” zmienić w swoim życiu zawodowym. Których obecna praca mierzi, ale nie bardzo wiedzą jak zabrać się za szukanie nowego zatrudnienia. Ale również dla tych, którzy proces zmiany już zaczęli, ale „utknęli” i nie wiedzą jak wyjść z impasu. Odnajdą się tu również osoby, które myślą o własnym biznesie, ale kompletnie nie mają pojęcia jak się za to zabrać, albo zaczęli i nie potrafią rozwinąć skrzydeł.

Ten obszar jest mi również dobrze znany. Pracę i zakresy obowiązków zmieniałam kilkanaście razy. Obecnie pracuję jako freelanser, prowadząc własną działalność gospodarczą. I chociaż, problemów i trosk z tym związanych, mi nie brakuje, to w końcu czuję, że jestem we właściwym miejscu swojego życia zawodowego. Mogę pracować tak jak lubię, kiedy chcę i z kim chcę.

dziUPla skutecznego szefa
Do tej grupy zapraszam osoby, które zarządzają ludźmi i wiedzą jak trudny jest to „kawałek chleba”. Jednym z najtrudniejszych aspektów bycia „szefem” jest psychologiczny ciężar podejmowania wszystkich decyzji samodzielnie. Tutaj będziecie mogli zrzucić własne bolączki, przegadać biznesowe dylematy, wymienić się doświadczeniami, wypracować skuteczne narzędzia.

Jako wieloletni manager (największy zespół 50 osób) i trener biznesu, dorzucę do „dziupli” własne przemyślenia i praktyki. Jestem gotowa pokazać jak działa proces grupowy i jak radzić sobie z konfliktami w firmie.

Korzyści z uczestnictwa w dziUPlach inspiracji

 • zdobędziesz konkretną wiedzę z danego obszaru tematycznego
 • poznasz doświadczenia innych osób i będziesz mógł(a) porównać je z własnymi
 • znajdziesz bezpieczną przestrzeń do wymiany opinii, poglądów, generowania nowych pomysłów i wyzwań oraz czerpania energii i inspiracji
 • dostaniesz wsparcie w podejmowaniu decyzji
 • otrzymasz konstruktywną informację zwrotną na temat działań, które podejmujesz lub zamierzasz podjąć
 • poczujesz siłę płynącą z grupy wspierających się osób!

Jeżeli chciał(a)byś dołączyć do którejś z powyższych „dziUPli”, odezwij się do mnie na: twojaforma.blog@gmail.com

Wspólnie określimy Twoje preferencje, oczekiwania i potrzeby i wybierzemy „dziUPlę”, w której będziesz mógł(a) poczuć się komfortowo. Zapraszam do kontaktu 🙂

Comments (7)
 • Przyjazny klimat, dużo rozmów, słodki poczęstunek…to wszystko uspokaja nas wewnętrzne, dodaje siły i motywuje. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam tam być.

  View Comment
 • Byłem na zajęciach w dziUPli prowadzonych przez Ulę. Atmosfera kameralna tylko 4 osoby. Wiedza którą przekazuje Ula jest w prostej i zwięzłej formie podana. Każdy ma czas by zabrać głos, wymienić swoje doświadczenia.Jestem bardzo zadowolony. Brakowało mi takich zajęć w Siedlcach. Warto skorzystać, by móc cieszyć się lepszym samopoczuciem psychicznym, znać swą wartość w tym pędzącym na oślep do przodu naszym życiu. Irek.

  View Comment
 • Nigdy dość pracy nad sobą…,zrozumienie własnych emocji i odkrycie potrzeb, kontakty z innymi ludźmi , spotkania dające ogrom energii . To jest to co czerpię ze spotkań u Uli . Za każdym spotkaniem chcę więcej i więcej …

  View Comment
 • Właśnie skończyły się zajęcia w których uczestniczyłam. Spotkałam na nich wspaniałe kobiety które tak jak ja szukały siebie i chciały zrobić coś dla siebie. Pomaga nam w rozwiązywaniu problemów Ula , która dzieliła się z nami swoimi doświadczeniami i wiedza. Na tych spotkaniach czułam sie wspaniale. Atmosfera oraz tworzony klimat przez Ulę daje dobrą energię. Oczywiście polecam uczestnictwo w spotkaniach. Ja będę z nich jeszcze korzystała.

  View Comment
 • Uczestniczyłam w dziUPli WWO. Ulka pomogła mi odkryć coś co blokuje mnie przez większość mojego życia. Jest super przewodnikiem po obszarach samoświadomości. Łagodnie ale i bezlitośnie prowadzi do głębi.

  View Comment
 • Super…. Dobrze, że Ula dzieli się Swoją Wiedzą…. Do zobaczenia na warsztatach.

  View Comment
 • Jestem pod ogromnym wrażeniem pierwszego spotkania w dziUPli WWO ?. Podobała mi się ta forma spotkania z nowymi i fajnym osobami, które też są WWO. Nowe doświadczenie, że są ludzie, którzy odbierają otoczenie i to co się dzieje wokół nas w bardzo podobny sposób. Ula bardzo ciekawie prowadzi to spotkanie. Czas tam spędzony był bardzo ciekawy. Wszystkim polecam gorąco wzięcie udziału w dziUPli WWO , każdy odnajdziesz coś dla siebie ?

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *