4th sty

Życie jest kruche, nieprzewidywalne i krótkie. Na co dzień nie odczuwamy tego. Dlatego nie doceniamy chwili, która dana jest nam „tu i teraz”. Dopiero jak wydarzy się „coś strasznego”, zwalniamy by dosłownie za moment wrócić do znanego nam rytmu. A co jeśli zmarnujemy potencjał możliwości, który mamy w sobie? Głupio byłoby umierać ze świadomością, że mogliśmy wieść życie znacznie bogatsze.

Zapraszam na cykl warsztatów tematycznych „JAK WIEŚĆ DOBRE ŻYCIE”. Mam nadzieję, że ten cykl spotkań choć w niewielkim stopniu sprawi, że Wasze życie stanie się radośniejsze i bardziej świadome. Zbyt często zamartwiamy się o rzeczy doczesne. Tymczasem to co najważniejsze „mamy w sobie”.

ZALICZYŁEM UPADEK – JAK SIĘ PODNIEŚĆ?
23 marca (środa), godz. 17.00 – 20.00

– czym jest kryzys i dlaczego spotyka właśnie mnie?
– jak przetrwać czas ciemności i beznadziei
– czy szukać pomocy czy zmagać się w pojedynkę
– jak z kryzysu wyjść mocniejszym.

JAK ZACHOWAĆ OPTYMIZM I SIĘGAĆ PO MARZENIA
6 kwietnia (środa), godz. 17.00 – 20.00

– „skuteczność” sposobem na lęk i lepsze samopoczucie
– techniki kreatywnego myślenia
– dlaczego niektórym marzenia się spełniają a innym nie
– jak być szczęśliwym człowiekiem.

Jeśli dotrwałeś(aś) do tego momentu to znaczy, że tematyka spotkań wzbudziła Twoje zainteresowanie. Czas zatem na

DOBRĄ WIADOMOŚĆ

Na proponowane powyżej spotkania STAĆ CIĘ również finansowo. Proponuję kilka opcji rozliczenia, wybierz najdogodniejszą dla siebie:

  • wstęp na spotkanie: 70 zł (w tym 23% VAT)
  • wykup więcej, niż jedno spotkanie a otrzymasz w prezencie indywidualną konsultację
  • jeśli masz wątpliwości czy spotkanie spełni Twoje oczekiwania, daję Ci możliwość wejścia na jedno z nich bezpłatnie. Po zakończeniu sam/a wyceniasz jego wartość i dopiero wtedy dokonujesz płatności. Zgodnie z zasadą „win-win”.
    (Uwaga! Jeśli wybierzesz tę opcję nadal obowiązuje Cię „zgłoszenie swojego uczestnictwa”. Spotkania mają bowiem limitowaną liczbę miejsc).
  • jeśli masz trudną sytuację finansową, zapraszam bezpłatnie 🙂
    (Uwaga! Nie zapomnij tylko zgłosić „swojego uczestnictwa” ze względu na limitowaną liczbę miejsc).

Dlaczego tak szeroki wachlarz rozliczeń? 

Ponieważ szkolenia i warsztaty prowadzę nie tylko celem zarobkowania, bardzo istotnym czynnikiem jest dla mnie dzielenie się doświadczeniem i wiedzą z innymi. Trenerska pasja oparta jest na „mojej lewej stronie”, tej od serca. Uwielbiam spotkania z drugim człowiekiem. Niesamowitą frajdę sprawia mi każdy błysk oka, zapał i energia, którą widzę w uczestnikach podczas „rundy końcowej”, domykającej warsztat/szkolenia.

Nie chcę, żeby czynnik finansowy był blokadą Twojego rozwoju. STAĆ MNIE na zaproszenie Ciebie do udziału w tej wspólnej rozwojowej przygodzie na Twoich warunkach finansowych.

Po zakończonym spotkaniu każdy z uczestników otrzyma fakturę VAT.

ZGŁOSZENIA

Mailem: twojaforma.blog@gmail.com, poprzez FB oraz Messangera.
W wiadomości należy wpisać tytuł spotkania, swoje imię i nazwisko i numer telefonu kontaktowego. W informacji zwrotnej wyślę szczegóły organizacyjne. Nie czekaj do ostatniej chwili ze zgłoszeniem udziału z uwagi na limitowaną liczbę wejść.

MIEJSCE WARSZTATÓW
Collegium Mazovia, Siedlce, ul. Sokołowska 161, wejście środkową klatką, poziom A2. Moja „kreatywna przestrzeń” mieści się w pierwszej sali po prawej 🙂

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ na cykl warsztatów „NA CO CIĘ STAĆ” (kliknij tutaj i poznaj szczegóły).

Comments (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *