Comment on NA CO CIĘ STAĆ warsztaty tematyczne by Basia Koszewska-Skwarek.

Ula było magicznie. Dziękuję i do zobaczenia. Będę się na pewno pojawiać u Ciebie -bo warto. Masz dar Kobieto do prowadzenia szkoleń i takich ciepłych spotkań. Powodzenia i do zobaczenia wkrótce

Recent Comments by Basia Koszewska-Skwarek

ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Ula Twoja inicjatywa warsztatów jest niezwykle potrzebna w dzisiejszych czasach. Pędzimy nie patrząc na siebie. Pojechałam nie znając nikogo i było naprawdę warto. Będąc w młynie natknęłam wielu emocji. W młynie poczułam się bezpiecznie. W młynie zaufałam towarzyszkom.
Ula Ty bardzo dobrze czytasz ludzi za co niezmiernie dziękuję. Myślę że każda kobieta która chce być lepszą wersją siebie powinna wejść do młynu.


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Warsztaty to był najlepszy prezent jaki mogłam dla siebie zrobić, wprawdzie wahałam się długo ale nie żałuję i myślę że to nie był pierwszy i ostatni raz.


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Niesamowity wrześniowy weekend w Młynie! Nie sądziłam, że te warsztaty są dla mnie i że jeszcze tyle pracy przede mną aby odnaleźć, zrozumieć i pokochać siebie.
Ula -> wspaniała edukatorka, coach, słuchaczka i najważniejsze, piękny człowiek o niesamowitym darze towarzyszenia drugiemu człowiekowi, artystyczna dusza, autentyczna, szczera, dająca przestrzeń do samorozwoju.
W Młynie można bardzo odpocząć i dobrze zjeść, ponieważ Ula wspaniałe gotuje :). Czułam się tam bardzo WOLNA.

Te warsztaty były prezentem od mojej kochanej Siostry i to był jeden z najlepszych prezentów jakie otrzymałam w życiu.

Polecam wszystkim kobietom ten wyjątkowy warsztat.


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Byłam już 2 raz na warsztatach w przepięknym miejscu jakim jest Młyn!!! Wspaniale prowadzone spotkania, które za każdym razem otwierają mi nową szufladkę 😉 Ula potrafi otworzyć Twoje oczy, serce i rozum, żebyś mógła/mógł żyć i być bardziej szczęśliwą/szczęśliwym! Polecam z całego serca!


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Ula mówi o sobie, że jest edukatorką. Ale to jakby nic nie powiedzieć. Jest przenikliwą obserwatorką i znawczynią ludzkiej psychiki. W trakcie dwóch dni zajrzała nam w dusze i sprawiła, że odważyłyśmy się dostrzec prawdziwe „ja”.
Zajęcia z Ulą nie są proste. To trudne odkrywanie siebie, odkopywanie w pamięci schowanych głęboko wspomnień i mierzenie się z ich idealizowaniem.
I mimo to, że dużą część drogi poznania siebie przeszłam wcześniej, to właśnie na warsztatach w Młynie odkryłam, że na wiele spraw patrzyłam że złej strony.