Comment on ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet by Edzia.

Ja brałam udział w warsztatach dla kobiet dwa razy w pierwszej i drugiej edycji. Za pierwszym razem zadawałam sobie pytanie czy to dla mnie i czy powinnam wziąć udział, przecież jestem taka silna. Jednak się zdecydowałam i pojechałam:-). Za drugim razem byłam na 100% pewna, że muszę jeszcze raz wziąć udział. Z perspektywy czasu wiem że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Udział w warsztatach pomógł mi spojrzeć z innej strony na sytuacje, w której się znajduję. Ten czas tam był dla mnie budujący, a przede wszystkim wiem, że zacznie owocować w przyszłości. Naprawdę dużo z nich wyniosła siebie.Dziękuję Uli za nieocenioną pomoc w mierzeniu się z tym co nie jest proste zapewne dla każdego. Dziękuję dziewczynom, które poznałam. Jesteście mega silne babki:-)
Miejsce, w którym odbywają się warsztaty jest bardzo urokliwe wręcz można powiedzieć,że magiczne. Atmosfera, która tam panuje jest przecudowna i wspaniała.
Inne kobiety zachęcam do udziału w warsztatach, aby pomyślały w końcu o sobie. Myślę, że nie ma takiej kobiety, która nie mierzy się z jakimiś przeciwnościami czy trudnościami. Gorąco polecam i zachęcam aby zrobiły sobie taki prezent.
Jeszcze raz dziękuje Uli i dziewczynom:-)

Recent Comments by Edzia

dziUPle inspiracji
Jestem pod ogromnym wrażeniem pierwszego spotkania w dziUPli WWO 🙂. Podobała mi się ta forma spotkania z nowymi i fajnym osobami, które też są WWO. Nowe doświadczenie, że są ludzie, którzy odbierają otoczenie i to co się dzieje wokół nas w bardzo podobny sposób. Ula bardzo ciekawie prowadzi to spotkanie. Czas tam spędzony był bardzo ciekawy. Wszystkim polecam gorąco wzięcie udziału w dziUPli WWO , każdy odnajdziesz coś dla siebie 🙂