Comment on ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet by .

Świetnie spędzony czas. Pyszne jedzenie, miła atmosfera. Warto się czasem zatrzymać na chwilę nad sobą w doborowym towarzystwie. Polecam.

Also Commented

ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Ula Twoja inicjatywa warsztatów jest niezwykle potrzebna w dzisiejszych czasach. Pędzimy nie patrząc na siebie. Pojechałam nie znając nikogo i było naprawdę warto. Będąc w młynie natknęłam wielu emocji. W młynie poczułam się bezpiecznie. W młynie zaufałam towarzyszkom.
Ula Ty bardzo dobrze czytasz ludzi za co niezmiernie dziękuję. Myślę że każda kobieta która chce być lepszą wersją siebie powinna wejść do młynu.


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Warsztaty to był najlepszy prezent jaki mogłam dla siebie zrobić, wprawdzie wahałam się długo ale nie żałuję i myślę że to nie był pierwszy i ostatni raz.


ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE – warsztaty dla kobiet
Niesamowity wrześniowy weekend w Młynie! Nie sądziłam, że te warsztaty są dla mnie i że jeszcze tyle pracy przede mną aby odnaleźć, zrozumieć i pokochać siebie.
Ula -> wspaniała edukatorka, coach, słuchaczka i najważniejsze, piękny człowiek o niesamowitym darze towarzyszenia drugiemu człowiekowi, artystyczna dusza, autentyczna, szczera, dająca przestrzeń do samorozwoju.
W Młynie można bardzo odpocząć i dobrze zjeść, ponieważ Ula wspaniałe gotuje :). Czułam się tam bardzo WOLNA.

Te warsztaty były prezentem od mojej kochanej Siostry i to był jeden z najlepszych prezentów jakie otrzymałam w życiu.

Polecam wszystkim kobietom ten wyjątkowy warsztat.


Recent Comments by

CV na zamówienie
Polecam gorąco, pełen profesjonalizm ?


NA CO CIĘ STAĆ warsztaty tematyczne
Ula było magicznie. Dziękuję i do zobaczenia. Będę się na pewno pojawiać u Ciebie -bo warto. Masz dar Kobieto do prowadzenia szkoleń i takich ciepłych spotkań. Powodzenia i do zobaczenia wkrótce


Kompromis w związku to ściema
Kompromis w małżeństwie istnieje i pomaga w byciu razem w zgodzie i bez narastającej frustracji. Jest to jedno z wielu rozwiązań sytuacji, występujących w małżeństwie i to bardzo często. Równie dobrym rozwiązaniem dla kogoś mogły być podane wyżej przykłady kompromisu jeden i dwa, a znalazłyby się argumenty na obalenie wymienionych rozwiązań. Istotą sprawy jest to, aby dwie strony wyraziły zgodę i akceptowały porozumienie. Podstawowymi zasadami kompromisowego rozstrzygania sporów są: brak przymusu, poszanowanie, uznawanie rozstrzygnięć za wiążące dla obu stron. Jeśli są zachowane jest dobrze.
Alternatywnym i pewnie lepszym rozwiązaniem w małżeństwie jest współpraca.


Dziecięca przedsiębiorczość, czyli jak w kilka godzin podwoić kieszonkowe
Cały Mąż. W tym przypadku przydalo by sie adekwatne powiedzenie do „jaka matka” ale w jezyku polskim takie nie wystepuje. Pozdrawiam


Czasu nie cofniesz
Niezapomniane słowa ks. Twardowskiego „Speszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” zbyt mocno lekceważymy traktujemy jak banał. Wydaje się nam, że mamy jeszcze czas na spotkanie, miłość, rozmowę, czułe słowo…
Kiedy zrozumiemy, że nie jesteśmy „władcami” czasu, że nie wiemy, co będzie jutro i nic nie możemy zaplanować… Liczy się tu i teraz, co z nim zrobimy …
Smutno mi razem z Tobą …