20th wrz

Wiesz co stanowi sens Twojego życia? Kim tak naprawdę jesteś? Jaki potencjał masz w sobie? Wykorzystujesz zdolności i zasoby, które posiadasz? Czy w pracy, którą wykonujesz rozkwitasz czy egzystujesz?

Jeśli te pytania powodują, że Twoje serce drży, że czujesz tęsknotę za odnalezieniem na nie odpowiedzi – te warsztaty są dla Ciebie. Pozwolą Ci one, w otoczeniu niedużej grupy innych kobiet, odnaleźć DROGĘ DO SIEBIE. Zrozumieć kim jesteś i czego pragniesz.

ODNALEZIENIE PRAWDY O SOBIE

Swoich autentycznych preferencji i potrzeb nie jest sprawą prostą. Często żyjemy w cieniu innych. Ulegamy ich presji, podporządkowujemy się, aby zdobyć akceptację otoczenia. Nie robimy tego „co chcemy” tylko to „co musimy”. Zatracamy siebie.

Zapraszam Cię na dwudniowe warsztaty, które pomogą Ci ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE. Ich celem jest:

 • wzmocnienie Twojego poczucia własnej wartości
 • odkrycie zasobów, które posiadasz
 • rozbudzenie Twojej kreatywności i odwagi.

FORMUŁA WARSZTATÓW

Liczba osób: maksymalne 7 kobiet (w małej grupie lepiej się pracuje, zależy mi żeby każda z uczestniczek otrzymała rzetelną informację zwrotną).

Miejsce: klimatyczne siedlisko nad Bugiem (z dala od miejskiego gwaru, w otoczeniu natury), w odległości 40 km od Siedlec.

Termin: 9-10 lipca 2022 r. (sobota-niedziela) – VII edycja

23-24 kwietnia 2022 r. (sobota – niedziela) – VI edycja
26 – 27 marca 2022 r. (sobota – niedziela) – V edycja
12 – 13 marca 2022 r. (sobota – niedziela) – IV edycja
22 – 23 stycznia 2022 r. (sobota – niedziela) – III edycja
27 – 28 listopada 2021 r. (sobota – niedziela) – II edycja
30 – 31 października 2021 r. (sobota-niedziela) – I edycja

Program:

Dzień I

12.30 – przyjazd na miejsce
12.40 – zakwaterowanie, losowanie pokoi
13.30 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.30 – warsztaty
16.30 – „przewietrzenie myśli” – wspólny spacer
17.30 – kawa, herbata, ciacho
18.00 – warsztaty c.d.
20.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
21.00 – czas wolny (gry, rozmowy, czytanie przy kominku).

Dzień II

8.00 – witamy dzień kubkiem kawy/herbaty i wspólnie przygotowanym posiłkiem
9.00 – warsztaty
12.00 – spacerkiem nad Bug
13.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.00 – domknięcie warsztatów
16.00 – powrót do domu.

Koszt: 700 zł (w tym 23% VAT), cena zawiera: warsztaty, nocleg w komfortowo urządzonych pokojach, pełne wyżywienie.

Po zakończeniu warsztatów każda z uczestniczek otrzyma fakturę VAT.

Zgłoszenia proszę wysyłać na: twojaforma.blog@gmail.com

Comments (14)
 • Ja uważam, że te dwa dni pozwolić dotrzeć do wnętrza mnie samej i zrozumieć rzeczy które wcześniej były dla mnie obce. Do tego miejsce i klimat mu towarzyszące temu pomogły. O profesjonalizmie Uli i pysznym jedzeniu juz nie wspomnę bo wszystko było ponad moje oczekiwania.
  Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić coś po prostu dla siebie.

  View Comment
 • Cudowny, inspirujący i magiczny czas! Dziękuję Ulu za te dwa dni, które przybliżyły mnie o lata świetlne w drodze do siebie. Klimat miejsca, przyroda, dziewiczy Bug, Twoja goscinnosć, super jedzonko, w połączeniu z Twoim profesjonalizmem, wyczuciem chwili, uważnoscią na człowieka i niespotykaną przenikliwością (wynikającą pewnie z profesjonalizmu i daru ) dają niesamowite efekty. Wiele zrozumiałam, wiele odkryłam i co najważniejsze wiem czego chcę i dokąd zmierzam.Dziękuję!

  View Comment
 • Dziękuję za wspaniały weekend w Młynie, pełen przemyśleń, piękna przyrody, smacznych smaków, a przede wszystkim dający pozytywnego kopa do działania i zbliżajacego mnie o mile w drodze do siebie.
  Klimat miejsca, Twój profesjonalizm Ulu, połączony z gościnnością, wyczuciem chwili i uważnoscią na ludzi to coś unikatowego i naprawdę cennego.

  View Comment
 • Cały dzień latam dziś nad ziemią. Wróciłam jakaś taka… szczęśliwsza! 🧡Bardzo Ci dziękuję Ula za ten cudowny czas. Miłe towarzystwo, wartościowe tematy, pyszne jedzonko, piękne przestrzenie, miód muzyka – spa dla ciała i duszy. Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie majstersztyk 👌 Super robota, brawo👏👏👏 i jeszcze raz wielkie dzięki 🧡

  View Comment
 • Muszę się przyznać, że nie tak wybrażałam sobie wyjazd na te warsztaty…. Znamy się z Ulą już ładnych parę lat, więc pomyślałam, że chyba potrzebuję takiego wyjazdu. Chciałam oderwać się od rzeczywistości, przewietrzyć głowę, pobyć w babskim towarzystwie, w klimatycznym miejscu i w otoczeniu urokliwej, nadburzańsiej przyrody. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że oprócz tego co sobie założyłam, dostanę dużo, dużo więcej. Zajrzałam głęboko w siebie. Odkryłam, że rzeczy, nad którymi przechodziłam do porządku dziennego, są mega ważne i czasem trzeba zwolnić i docenić. Poukładałam moje wartości i uświadomiłam sobie co we mnie kuleje i nad czym muszę jeszcze popracować. A najlepsze jest to, że musiałam pojechać na te warsztaty, aby dowiedzieć się jak jestem zajefajna 🥰 i jak mam zajefajne życie🙂. Dziękuję Ci Ula❤ Nie zawiodłam się na Tobie ani odrobinę. Jesteś profesjonalistką w każdym calu. Dziękuję moim super, nowopoznanym babkom za mega atmosferę. Polecam wszystkim. Odkrywajcie się na nowo. I jeszcze jedno….co dzieje się w młynie …zostaje w młynie🤫 Mam nadzieję, że do zobaczenia.

  View Comment
 • Jestem wdzięczna za to doświadczenie 🧡
  Ula jest niesłychanie życzliwą, otwartą i prawdziwą osobą. Dzięki wspólnej pracy, rozmowom i ćwiczeniom pomaga uświadomić sobie swoje marzenia, cele, mocne strony i obszary do pracy. Jednocześnie wskazuje możliwości uzdrowienia. Wiedzę podpiera doświadczeniami z życia. Świetnie gotuje i ma cudne poczucie estetyki. Ula kocha Bug i przyrodę, widzi i docenia piękno które ją otacza. Dodatkowo dba o muzykę…
  Warsztaty są wspaniałą okazją do poznania cudnych osób.
  Dziękuję Dziewczyny za piękny czas. Trudno wyrazić ile dobrego zadziać się może przez jedną dobę…

  View Comment
 • Nie czekałam, że ktoś mi wręczy zaproszenie. Sama zdecydowałam, że wezmę udział. Nie żałuję. Super, super i jeszcze raz…. wszystko czego oczekiwałam spełniło się. Dziękuję Ula.

  View Comment
 • Przede wszystkim DZIĘKUJĘ 🙂
  Jestem pełna wdzięczności za czas Warsztatów z Ula.
  Jeśli miałabym napisać jedno zdanie to byłoby to : Zajrzenie w głąb siebie 🙂
  Podczas spotkania odnalazłam swoje zagubione marzenie.
  Odkryłam też czego najbardziej się boję i poprzez metodę rozwiązywania problemów, którą pokazała mi Ula już wiem jak zacząć rozwiązywać mój problem.
  Na warsztaty przyjechałam bez konkretnego celu i bez oczekiwań.
  Chciałam po prostu zrobić coś dobrego dla siebie 🙂 i pomyślałam , że te warsztaty będą właśnie taka nagrodą.
  Nie spodziewałam się, że zadzieje się tak wiele podczas tych dwóch dni. I wyjadę z siłą i energią do działania. I że tak wiele się o sobię dowiem.

  Uważam, że każda Kobieta zasługuje na takie spotkanie i każda z nas znajdzie w nich coś innego dla siebie 🙂

  View Comment
 • Ja brałam udział w warsztatach dla kobiet dwa razy w pierwszej i drugiej edycji. Za pierwszym razem zadawałam sobie pytanie czy to dla mnie i czy powinnam wziąć udział, przecież jestem taka silna. Jednak się zdecydowałam i pojechałam:-). Za drugim razem byłam na 100% pewna, że muszę jeszcze raz wziąć udział. Z perspektywy czasu wiem że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Udział w warsztatach pomógł mi spojrzeć z innej strony na sytuacje, w której się znajduję. Ten czas tam był dla mnie budujący, a przede wszystkim wiem, że zacznie owocować w przyszłości. Naprawdę dużo z nich wyniosła siebie.Dziękuję Uli za nieocenioną pomoc w mierzeniu się z tym co nie jest proste zapewne dla każdego. Dziękuję dziewczynom, które poznałam. Jesteście mega silne babki:-)
  Miejsce, w którym odbywają się warsztaty jest bardzo urokliwe wręcz można powiedzieć,że magiczne. Atmosfera, która tam panuje jest przecudowna i wspaniała.
  Inne kobiety zachęcam do udziału w warsztatach, aby pomyślały w końcu o sobie. Myślę, że nie ma takiej kobiety, która nie mierzy się z jakimiś przeciwnościami czy trudnościami. Gorąco polecam i zachęcam aby zrobiły sobie taki prezent.
  Jeszcze raz dziękuje Uli i dziewczynom:-)

  View Comment
 • Jechałam tam szczerze mówiąc z dozą braku odwagi, bo lęki, bo będzie trzeba zajrzeć w głąb siebie, bo to, bo tamto.. Wymówek było wiele. Mimo, to odważyłam się pokonać swoje lęki (tutaj nawet wyjazdy były kłopotem…)
  Natomiast się udalo. Dotarłam i nawet zostałam! 🙂
  Muszę przyznać, ale tak szczerze.. Nie w celu koloryzowania.. Nie, żeby robić reklamę.. Nie. Piszę od serca, jak czuje i uważam, że trzeba informować osoby, które jeszcze nie wiedzą, a powinny się dowiedzieć.
  Muszę przyznać, że dobrze mi zrobił ten czas. Było cudownie. Odważyłam się na wiele więcej po warsztatach. Poznałam cudowne, dzielne kobiety 💓
  A co więcej o samym spotkaniu już na miejscu ? Czułam się tam beztrosko, zdecydowanie lepiej niż w domu, brzmi dziwnie?
  Tak, lepiej niż w domu.. Czułam się tam bezpiecznie, zaopiekowana, zafascynowana miejscem, zrelaksowana mimo strachu, który towarzyszył i nie odchodził, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki ..
  Trochę odszedł 😉
  Dzięki Urszuli, która była ciepła, empatyczna, szalenie przygotowana do ”przygotowania” dla Nas tego spotkania. Dziękuję także dziewczynom, które poznałam, za każde ciepło słowo, za wsparcie..

  Zachęcam kobiety, bo warto. Kurcze cudowne uczucie tam być.
  Chciałoby się być dłużej, więcej.. Piękny to był czas, piękny klimat. Nie zdradzę szczegółów, bo przekonajcie się same o wrażeniach jak tam dotrzecie. I docierajcie, na pewno nie pożałujecie. Zaręczam..

  Ps. Ja jako niedowiarek i lękliwy człowiek zachęcam, zdecydowanie to był świetny czas, zdecydowanie wyniosłam dla siebie z tego spotkania więcej odwagi, wiedzy o sobie samej, zrozumiałam tak wiele.
  Dziękuję, że mogłam tam być 💓

  View Comment
 • Jeśli jeszcze się ktoś waha, ma wątpliwości, lub może uważa że nie wypada..To chcialabym tak od siebie dodać że udział w tych warsztatach to najlepszy prezent jaki możecie sobie zrobić..

  View Comment
 • Cieszę się, że mogłam w nich uczestniczyć. Stworzenie takiej atmosfery, która już sama w sobie była terapeutyczna, to najwyższy poziom coachingu👏
  Chcialam napisać, że znalazłam odpowiedzi, ale ja na tych warsztatach znalazłam przede wszystkim pytania!, na które powinnam sobie odpowiedzieć, …odpowiedzi również…
  Dziękuję Ula, ..dziękuję Dziewczyny.

  View Comment
 • Dziękuję serdecznie za tak wspaniałe warsztaty. Pani Ula świetnie przygotowana merytorycznie, w umiejętny, sposób przekazała swoją wiedzę, często posiłkując się dowcipami i przykładami z życia. Swoją osobą sprawiła że była luźna atmosfera skłaniająca uczestników do swobodnego samopoczucia i swobodnych wypowiedzi. Ula spowodowała że spojrzałam wgłąb siebie i dowiedziałam się wiele o sobie, za to serdecznie dziękuję😃 Klimatyczne, urokliwe miejsce, przesympatyczne kobietki, zdobyta wiedza i umiejętności, gorąco polecam😃

  View Comment
 • Uczestniczyłam w tych warsztatach. Naprawdę dużo z nich wyniosłam i mam nadzieję że to zaowocuje na przyszłość w moim życiu. Wszystko odbywało się we wspaniałej atmosferze i urokliwym miejscu. Ciekawy i inspirujący czas tam spędziłam. Polecam gorąco

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.