20th wrz.

Wiesz co stanowi sens Twojego życia? Kim tak naprawdę jesteś? Jaki potencjał masz w sobie? Wykorzystujesz zdolności i zasoby, które posiadasz? Czy w pracy, którą wykonujesz rozkwitasz czy egzystujesz?

Jeśli te pytania powodują, że Twoje serce drży, że czujesz tęsknotę za odnalezieniem na nie odpowiedzi – te warsztaty są dla Ciebie. Pozwolą Ci one, w otoczeniu niedużej grupy innych kobiet, odnaleźć DROGĘ DO SIEBIE. Zrozumieć kim jesteś i czego pragniesz.

ODNALEZIENIE PRAWDY O SOBIE

Swoich autentycznych preferencji i potrzeb nie jest sprawą prostą. Często żyjemy w cieniu innych. Ulegamy ich presji, podporządkowujemy się, aby zdobyć akceptację otoczenia. Nie robimy tego „co chcemy” tylko to „co musimy”. Zatracamy siebie.

Zapraszam Cię na dwudniowe warsztaty, które pomogą Ci ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE. Ich celem jest:

 • wzmocnienie Twojego poczucia własnej wartości
 • odkrycie zasobów, które posiadasz
 • rozbudzenie Twojej kreatywności i odwagi.

FORMUŁA WARSZTATÓW

Liczba osób: maksymalne 7 kobiet (w małej grupie lepiej się pracuje, zależy mi żeby każda z uczestniczek otrzymała rzetelną informację zwrotną).

Miejsce: klimatyczne siedlisko nad Bugiem (z dala od miejskiego gwaru, w otoczeniu natury).

Termin: 22 – 23 stycznia 2022 r. (sobota – niedziela) – III edycja
27 – 28 listopada 2021 r. (sobota – niedziela) – II edycja
30 – 31 października 2021 r. (sobota-niedziela) – I edycja

Dzień I

12.00 – wyjazd z Siedlec
12.40 – zakwaterowanie, losowanie pokoi
13.30 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.30 – warsztaty
16.30 – „przewietrzenie myśli” – wspólny spacer
17.30 – kawa, herbata, ciacho
18.00 – warsztaty c.d.
20.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
21.00 – czas wolny (gry, rozmowy, czytanie przy kominku).

Dojazd: posiadam 8-osobowego busa, którym zawiozę Was na miejsce i odwiozę z powrotem do domu (dotyczy osób z Siedlec i okolic, pozostałe uczestniczki otrzymają ode mnie dokładny adres celem dotarcia na miejsce spotkania).

Program:

Dzień II

8.00 – witamy dzień kubkiem kawy/herbaty i wspólnie przygotowanym posiłkiem
9.00 – warsztaty
12.00 – spacerkiem nad Bug
13.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.00 – domknięcie warsztatów
16.00 – powrót do domu.

Koszt: 700 zł (w tym 23% VAT), cena zawiera: warsztaty, nocleg w komfortowo urządzonych pokojach, posiłki, transport w obie strony (w przypadku uczestniczek z Siedlec i okolic).
Uwaga! Każda osoba, która do udziału w warsztatach zachęci drugą kobietę otrzyma 50% rabatu na swój udział.
Po zakończeniu warsztatów każda z uczestniczek otrzyma fakturę VAT.

Zgłoszenia proszę wysyłać na: twojaforma.blog@gmail.com

Comments (6)
 • Ja brałam udział w warsztatach dla kobiet dwa razy w pierwszej i drugiej edycji. Za pierwszym razem zadawałam sobie pytanie czy to dla mnie i czy powinnam wziąć udział, przecież jestem taka silna. Jednak się zdecydowałam i pojechałam:-). Za drugim razem byłam na 100% pewna, że muszę jeszcze raz wziąć udział. Z perspektywy czasu wiem że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Udział w warsztatach pomógł mi spojrzeć z innej strony na sytuacje, w której się znajduję. Ten czas tam był dla mnie budujący, a przede wszystkim wiem, że zacznie owocować w przyszłości. Naprawdę dużo z nich wyniosła siebie.Dziękuję Uli za nieocenioną pomoc w mierzeniu się z tym co nie jest proste zapewne dla każdego. Dziękuję dziewczynom, które poznałam. Jesteście mega silne babki:-)
  Miejsce, w którym odbywają się warsztaty jest bardzo urokliwe wręcz można powiedzieć,że magiczne. Atmosfera, która tam panuje jest przecudowna i wspaniała.
  Inne kobiety zachęcam do udziału w warsztatach, aby pomyślały w końcu o sobie. Myślę, że nie ma takiej kobiety, która nie mierzy się z jakimiś przeciwnościami czy trudnościami. Gorąco polecam i zachęcam aby zrobiły sobie taki prezent.
  Jeszcze raz dziękuje Uli i dziewczynom:-)

  View Comment
 • Jechałam tam szczerze mówiąc z dozą braku odwagi, bo lęki, bo będzie trzeba zajrzeć w głąb siebie, bo to, bo tamto.. Wymówek było wiele. Mimo, to odważyłam się pokonać swoje lęki (tutaj nawet wyjazdy były kłopotem…)
  Natomiast się udalo. Dotarłam i nawet zostałam! 🙂
  Muszę przyznać, ale tak szczerze.. Nie w celu koloryzowania.. Nie, żeby robić reklamę.. Nie. Piszę od serca, jak czuje i uważam, że trzeba informować osoby, które jeszcze nie wiedzą, a powinny się dowiedzieć.
  Muszę przyznać, że dobrze mi zrobił ten czas. Było cudownie. Odważyłam się na wiele więcej po warsztatach. Poznałam cudowne, dzielne kobiety 💓
  A co więcej o samym spotkaniu już na miejscu ? Czułam się tam beztrosko, zdecydowanie lepiej niż w domu, brzmi dziwnie?
  Tak, lepiej niż w domu.. Czułam się tam bezpiecznie, zaopiekowana, zafascynowana miejscem, zrelaksowana mimo strachu, który towarzyszył i nie odchodził, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki ..
  Trochę odszedł 😉
  Dzięki Urszuli, która była ciepła, empatyczna, szalenie przygotowana do ”przygotowania” dla Nas tego spotkania. Dziękuję także dziewczynom, które poznałam, za każde ciepło słowo, za wsparcie..

  Zachęcam kobiety, bo warto. Kurcze cudowne uczucie tam być.
  Chciałoby się być dłużej, więcej.. Piękny to był czas, piękny klimat. Nie zdradzę szczegółów, bo przekonajcie się same o wrażeniach jak tam dotrzecie. I docierajcie, na pewno nie pożałujecie. Zaręczam..

  Ps. Ja jako niedowiarek i lękliwy człowiek zachęcam, zdecydowanie to był świetny czas, zdecydowanie wyniosłam dla siebie z tego spotkania więcej odwagi, wiedzy o sobie samej, zrozumiałam tak wiele.
  Dziękuję, że mogłam tam być 💓

  View Comment
 • Jeśli jeszcze się ktoś waha, ma wątpliwości, lub może uważa że nie wypada..To chcialabym tak od siebie dodać że udział w tych warsztatach to najlepszy prezent jaki możecie sobie zrobić..

  View Comment
 • Cieszę się, że mogłam w nich uczestniczyć. Stworzenie takiej atmosfery, która już sama w sobie była terapeutyczna, to najwyższy poziom coachingu👏
  Chcialam napisać, że znalazłam odpowiedzi, ale ja na tych warsztatach znalazłam przede wszystkim pytania!, na które powinnam sobie odpowiedzieć, …odpowiedzi również…
  Dziękuję Ula, ..dziękuję Dziewczyny.

  View Comment
 • Dziękuję serdecznie za tak wspaniałe warsztaty. Pani Ula świetnie przygotowana merytorycznie, w umiejętny, sposób przekazała swoją wiedzę, często posiłkując się dowcipami i przykładami z życia. Swoją osobą sprawiła że była luźna atmosfera skłaniająca uczestników do swobodnego samopoczucia i swobodnych wypowiedzi. Ula spowodowała że spojrzałam wgłąb siebie i dowiedziałam się wiele o sobie, za to serdecznie dziękuję😃 Klimatyczne, urokliwe miejsce, przesympatyczne kobietki, zdobyta wiedza i umiejętności, gorąco polecam😃

  View Comment
 • Uczestniczyłam w tych warsztatach. Naprawdę dużo z nich wyniosłam i mam nadzieję że to zaowocuje na przyszłość w moim życiu. Wszystko odbywało się we wspaniałej atmosferze i urokliwym miejscu. Ciekawy i inspirujący czas tam spędziłam. Polecam gorąco

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.