20th wrz

Wiesz co stanowi sens Twojego życia? Kim tak naprawdę jesteś? Jaki potencjał masz w sobie? Wykorzystujesz zdolności i zasoby, które posiadasz? Czy w pracy, którą wykonujesz rozkwitasz czy egzystujesz?

Jeśli te pytania powodują, że Twoje serce drży, że czujesz tęsknotę za odnalezieniem na nie odpowiedzi – te warsztaty są dla Ciebie. Pozwolą Ci one, w otoczeniu niedużej grupy innych kobiet, odnaleźć DROGĘ DO SIEBIE. Zrozumieć kim jesteś i czego pragniesz.

ODNALEZIENIE PRAWDY O SOBIE

Swoich autentycznych preferencji i potrzeb nie jest sprawą prostą. Często żyjemy w cieniu innych. Ulegamy ich presji, podporządkowujemy się, aby zdobyć akceptację otoczenia. Nie robimy tego „co chcemy” tylko to „co musimy”. Zatracamy siebie.

Zapraszam Cię na dwudniowe warsztaty, które pomogą Ci ODNALEŹĆ, ZROZUMIEĆ I POKOCHAĆ SIEBIE. Ich celem jest:

 • wzmocnienie Twojego poczucia własnej wartości
 • odkrycie zasobów, które posiadasz
 • rozbudzenie Twojej kreatywności i odwagi.

FORMUŁA WARSZTATÓW

Liczba osób: maksymalne 7 kobiet (w małej grupie lepiej się pracuje, zależy mi żeby każda z uczestniczek otrzymała rzetelną informację zwrotną).

Miejsce: klimatyczne siedlisko nad Bugiem (z dala od miejskiego gwaru, w otoczeniu natury), w odległości 40 km od Siedlec i 130 km od Warszawy.

Termin: 7 – 8 października 2023 r. (sobota – niedziela) – XVIII edycja

To już za nami:
2-3.09.23 – XVII edycja; 17-18.06.23 – XVI edycja; 27-28.05.23 – I edycja warsztatu „(bez) matki – trudne dzieciństwo a macierzyństwo)”; 22-23.04.23 – XV edycja; 18-19.03.23 – XIV edycja; 25-26.02.23 – XIII edycja; 14-15.01.23 – XII edycja; 3-4.12.22 – XI edycja; 12-13.11.22 X edycja; 22-23.10.22 – IX edycja; 24-25.09.22 – VIII edycja; 9-10.07.22 – VII edycja; 23-24.04.22 – VI edycja; 26-27.03.22 – V edycja; 12-13.03.22 – IV edycja; 22-23.01.22 – III edycja; 27-28.11.21 – II edycja; 30-31.10.21 I edycja.

Program:

Dzień I

12.00 – przyjazd na miejsce
12.20 – losowanie pokoi, zakwaterowanie
13.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.00 – warsztaty
16.00 – „przewietrzenie myśli” – wspólny spacer
17.00 – kawa, herbata, ciacho
17.30 – warsztaty c.d.
20.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
21.00 – czas wolny (gry, rozmowy, czytanie przy kominku).

Dzień II

8.00 – witamy dzień kubkiem kawy/herbaty i wspólnie przygotowanym posiłkiem
9.00 – warsztaty
12.00 – spacerkiem nad Bug
13.00 – posiłek (wspólne przygotowanie i nakrycie do stołu)
14.00 – domknięcie warsztatów
16.00 – powrót do domu.

Koszt: 700 zł, cena zawiera: warsztaty, nocleg w komfortowo urządzonych pokojach, pełne wyżywienie.

Po dokonaniu wpłaty każda z uczestniczek otrzyma fakturę.

Zgłoszenia proszę wysyłać na: twojaforma.blog@gmail.com

Comments (30)
 • Niesamowity wrześniowy weekend w Młynie! Nie sądziłam, że te warsztaty są dla mnie i że jeszcze tyle pracy przede mną aby odnaleźć, zrozumieć i pokochać siebie.
  Ula -> wspaniała edukatorka, coach, słuchaczka i najważniejsze, piękny człowiek o niesamowitym darze towarzyszenia drugiemu człowiekowi, artystyczna dusza, autentyczna, szczera, dająca przestrzeń do samorozwoju.
  W Młynie można bardzo odpocząć i dobrze zjeść, ponieważ Ula wspaniałe gotuje :). Czułam się tam bardzo WOLNA.

  Te warsztaty były prezentem od mojej kochanej Siostry i to był jeden z najlepszych prezentów jakie otrzymałam w życiu.

  Polecam wszystkim kobietom ten wyjątkowy warsztat.

  View Comment
 • Byłam już 2 raz na warsztatach w przepięknym miejscu jakim jest Młyn!!! Wspaniale prowadzone spotkania, które za każdym razem otwierają mi nową szufladkę 😉 Ula potrafi otworzyć Twoje oczy, serce i rozum, żebyś mógła/mógł żyć i być bardziej szczęśliwą/szczęśliwym! Polecam z całego serca!

  View Comment
 • Weekend spędziłam w Młynie, w pięknie zagospodarowanym terenie. Warsztaty były bardzo ciekawym doświadczeniem mającym na celu samopoznanie. Bardzo podobały mi się przypadkowe pytania przy ognisku, które dały mi dużo do myślenia. Ula wkłada w swoje warsztaty całą duszę i bardzo chętnie dzieli się z innymi swoimi życiowymi doświadczeniami🙂

  View Comment
 • Ula jest cudownym człowiekiem!
  Przekona się o tym każdy, kto pozna tę Osobę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a przy tym autentyczność,.empatia, miłość itd. Mogłabym tak długo wymieniać rozmaite zalety,ale niech inni też się przekonają. Miejsce wspaniałe, kuchnia przepyszna i zdrowa- polecam każdemu.
  Już poprosiłyśmy o kolejne warsztaty pogłębione, bo nie sposób nie skorzystać z doświadczenia, wiedzy i umiejętności.

  View Comment
 • Wspaniała atmosfera, cudowne miejsce, profesjonalizm, pyszne jedzenie. Świetne warsztaty godne polecenia. ❤❤❤

  View Comment
 • Ula mówi o sobie, że jest edukatorką. Ale to jakby nic nie powiedzieć. Jest przenikliwą obserwatorką i znawczynią ludzkiej psychiki. W trakcie dwóch dni zajrzała nam w dusze i sprawiła, że odważyłyśmy się dostrzec prawdziwe „ja”.
  Zajęcia z Ulą nie są proste. To trudne odkrywanie siebie, odkopywanie w pamięci schowanych głęboko wspomnień i mierzenie się z ich idealizowaniem.
  I mimo to, że dużą część drogi poznania siebie przeszłam wcześniej, to właśnie na warsztatach w Młynie odkryłam, że na wiele spraw patrzyłam że złej strony.

  View Comment
 • Wzięcie udziału w tych warsztatach, jak również indywidualne spotkania z Ulą, to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić. Spotkania z Ulą, to nie jest pitu pitu, jak zazwyczaj się to odbywa na takich spotkaniach!!! Ula, ma niesamowity dar zaglądania w Ciebie tak głęboko, że nawet sama nie wiesz że tak można! Wyciąga to i razem oczyszczacie z błota, żeby znaleźć ZŁOTO, które każda i każdy w sobie ma!

  View Comment
 • Świetnie spędzony czas. Pyszne jedzenie, miła atmosfera. Warto się czasem zatrzymać na chwilę nad sobą w doborowym towarzystwie. Polecam.

  View Comment
 • Czas spędzony na warsztatach Uli był bezcenny i nie do opisania choć parę słów napisze. Jechałam z niepewnością co mnie czeka i lekka obawa jak to będzie 2 dni spędzić z nieznajomymi kobietami. Byłam mile zaskoczona. Już z wejścia Ula miło powitała i otaczała czułością i opieka już do końca spotkania. Czułam się bardzo komfortowo i przyjemnie. Atmosfera… Osoby które poznałam… Pyszne jedzenie no i…. Ula która nam matkowała,☺️ ale nie to było najważniejsze lecz to czego się o sobie dowiedziałam… Gdzie leży sedno moich problemów… I to zaledwie w dwa dni… Wiem że teraz to już moja praca co z tym zrobię ale Ula pokazała drogę jak to zrobić… Dziękuję Ula jesteś do tego wspaniałym człowiekiem… Takim ANIOŁEM… chyba nie bez przyczyny malujesz takie obrazy 😘

  View Comment
 • Jeśli spotyka się tak cudowną i profesjonalną osobę jak Ula, to nie straszne mi nawet 200 km w jedną stronę:-) Magiczne miejsce, niesamowity klimat i ciekawe osobowości robią mega robotę a do tego zaopiekowanie jak u ukochanej babci. Już wiem jak mam powoli zmieniać swoje życie, żeby dotknąć w końcu szczęścia i miłości… i chyba wreszcie uwierzę w to jaka jestem na zewnątrz i w środku;-)
  Wrócę na 100000000 %
  polecam polecam polecam !!!

  View Comment
 • Z całego serca polecam warsztaty z Ulą. To, do czego człowiek dochodzi przez wiele kursów i czasami godzin/ lat terapii tu może osiągnąć to w 2 dni.
  Niesamowite miejsce spotkania, połączone z wspaniałą atmosferą, poczuciem bycia zaopiekowanym, czasem na myślenie o sobie, refleksją nad swoimi wartościami, wniknięciem w swoje potrzeby dają te cudowne efekty.
  Uwielbiam się szkolić i inwestować w swój rozwój i uważam, że warsztaty z Ulą są wspaniałą ku temu okazją, żeby naprawdę lepiej poznać i odkryć siebie. WARTO!

  View Comment
 • Tylko 2 dni, a tak dużo zrozumiałam 🙂
  Ciepło Uli, niesamowite miejsce, ciepły kominek, palące się świece, pyszne jedzenie.
  Myślę, że jeszcze tam wrócę.

  View Comment
  • Urocze miejsce, wspaniałe towarzystwo. Jestem zachwycona. Nic ująć nic dodać.

   View Comment
 • SPA dla duszy i umysłu ! Niepowtarzalny klimat , ciepła atmosfera , pyszne jedzenie . Polecam

  View Comment
 • Ja uważam, że te dwa dni pozwolić dotrzeć do wnętrza mnie samej i zrozumieć rzeczy które wcześniej były dla mnie obce. Do tego miejsce i klimat mu towarzyszące temu pomogły. O profesjonalizmie Uli i pysznym jedzeniu juz nie wspomnę bo wszystko było ponad moje oczekiwania.
  Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić coś po prostu dla siebie.

  View Comment
 • Cudowny, inspirujący i magiczny czas! Dziękuję Ulu za te dwa dni, które przybliżyły mnie o lata świetlne w drodze do siebie. Klimat miejsca, przyroda, dziewiczy Bug, Twoja goscinnosć, super jedzonko, w połączeniu z Twoim profesjonalizmem, wyczuciem chwili, uważnoscią na człowieka i niespotykaną przenikliwością (wynikającą pewnie z profesjonalizmu i daru ) dają niesamowite efekty. Wiele zrozumiałam, wiele odkryłam i co najważniejsze wiem czego chcę i dokąd zmierzam.Dziękuję!

  View Comment
 • Dziękuję za wspaniały weekend w Młynie, pełen przemyśleń, piękna przyrody, smacznych smaków, a przede wszystkim dający pozytywnego kopa do działania i zbliżajacego mnie o mile w drodze do siebie.
  Klimat miejsca, Twój profesjonalizm Ulu, połączony z gościnnością, wyczuciem chwili i uważnoscią na ludzi to coś unikatowego i naprawdę cennego.

  View Comment
  • Ula…
   Jesteś słońcem, które świeci nad nami, kobietami, istotami jakże złożonymi a zarazem prostymi …
   Dziękuję Ci pięknie, za wskazanie, gdzie „poszperać ” w tym mym sercu i rozumie, by odnaleźć siebie i tym samym zrozumieć innych…
   W Młynie dzieją się cuda, dla jednych większe dla innych mniejsze, mnie ocaliłaś …
   Zaopiekowana, zrozumiana i ukochana wróciłam do domu…
   Dziękuję za wszystko, za piękne miejsce, cudowną zdrową kuchnię, wspaniałe towarzystwo wojowniczek, za Twoją mądrość…dbaj o ten dar niesienia pomocy innym. Wybrałaś bezcenną drogę…jestem wdzięczna ❤️

   View Comment
 • Cały dzień latam dziś nad ziemią. Wróciłam jakaś taka… szczęśliwsza! 🧡Bardzo Ci dziękuję Ula za ten cudowny czas. Miłe towarzystwo, wartościowe tematy, pyszne jedzonko, piękne przestrzenie, miód muzyka – spa dla ciała i duszy. Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie majstersztyk 👌 Super robota, brawo👏👏👏 i jeszcze raz wielkie dzięki 🧡

  View Comment
 • Muszę się przyznać, że nie tak wybrażałam sobie wyjazd na te warsztaty…. Znamy się z Ulą już ładnych parę lat, więc pomyślałam, że chyba potrzebuję takiego wyjazdu. Chciałam oderwać się od rzeczywistości, przewietrzyć głowę, pobyć w babskim towarzystwie, w klimatycznym miejscu i w otoczeniu urokliwej, nadburzańsiej przyrody. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że oprócz tego co sobie założyłam, dostanę dużo, dużo więcej. Zajrzałam głęboko w siebie. Odkryłam, że rzeczy, nad którymi przechodziłam do porządku dziennego, są mega ważne i czasem trzeba zwolnić i docenić. Poukładałam moje wartości i uświadomiłam sobie co we mnie kuleje i nad czym muszę jeszcze popracować. A najlepsze jest to, że musiałam pojechać na te warsztaty, aby dowiedzieć się jak jestem zajefajna 🥰 i jak mam zajefajne życie🙂. Dziękuję Ci Ula❤ Nie zawiodłam się na Tobie ani odrobinę. Jesteś profesjonalistką w każdym calu. Dziękuję moim super, nowopoznanym babkom za mega atmosferę. Polecam wszystkim. Odkrywajcie się na nowo. I jeszcze jedno….co dzieje się w młynie …zostaje w młynie🤫 Mam nadzieję, że do zobaczenia.

  View Comment
 • Jestem wdzięczna za to doświadczenie 🧡
  Ula jest niesłychanie życzliwą, otwartą i prawdziwą osobą. Dzięki wspólnej pracy, rozmowom i ćwiczeniom pomaga uświadomić sobie swoje marzenia, cele, mocne strony i obszary do pracy. Jednocześnie wskazuje możliwości uzdrowienia. Wiedzę podpiera doświadczeniami z życia. Świetnie gotuje i ma cudne poczucie estetyki. Ula kocha Bug i przyrodę, widzi i docenia piękno które ją otacza. Dodatkowo dba o muzykę…
  Warsztaty są wspaniałą okazją do poznania cudnych osób.
  Dziękuję Dziewczyny za piękny czas. Trudno wyrazić ile dobrego zadziać się może przez jedną dobę…

  View Comment
 • Nie czekałam, że ktoś mi wręczy zaproszenie. Sama zdecydowałam, że wezmę udział. Nie żałuję. Super, super i jeszcze raz…. wszystko czego oczekiwałam spełniło się. Dziękuję Ula.

  View Comment
 • Przede wszystkim DZIĘKUJĘ 🙂
  Jestem pełna wdzięczności za czas Warsztatów z Ula.
  Jeśli miałabym napisać jedno zdanie to byłoby to : Zajrzenie w głąb siebie 🙂
  Podczas spotkania odnalazłam swoje zagubione marzenie.
  Odkryłam też czego najbardziej się boję i poprzez metodę rozwiązywania problemów, którą pokazała mi Ula już wiem jak zacząć rozwiązywać mój problem.
  Na warsztaty przyjechałam bez konkretnego celu i bez oczekiwań.
  Chciałam po prostu zrobić coś dobrego dla siebie 🙂 i pomyślałam , że te warsztaty będą właśnie taka nagrodą.
  Nie spodziewałam się, że zadzieje się tak wiele podczas tych dwóch dni. I wyjadę z siłą i energią do działania. I że tak wiele się o sobię dowiem.

  Uważam, że każda Kobieta zasługuje na takie spotkanie i każda z nas znajdzie w nich coś innego dla siebie 🙂

  View Comment
 • Ja brałam udział w warsztatach dla kobiet dwa razy w pierwszej i drugiej edycji. Za pierwszym razem zadawałam sobie pytanie czy to dla mnie i czy powinnam wziąć udział, przecież jestem taka silna. Jednak się zdecydowałam i pojechałam:-). Za drugim razem byłam na 100% pewna, że muszę jeszcze raz wziąć udział. Z perspektywy czasu wiem że to była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Udział w warsztatach pomógł mi spojrzeć z innej strony na sytuacje, w której się znajduję. Ten czas tam był dla mnie budujący, a przede wszystkim wiem, że zacznie owocować w przyszłości. Naprawdę dużo z nich wyniosła siebie.Dziękuję Uli za nieocenioną pomoc w mierzeniu się z tym co nie jest proste zapewne dla każdego. Dziękuję dziewczynom, które poznałam. Jesteście mega silne babki:-)
  Miejsce, w którym odbywają się warsztaty jest bardzo urokliwe wręcz można powiedzieć,że magiczne. Atmosfera, która tam panuje jest przecudowna i wspaniała.
  Inne kobiety zachęcam do udziału w warsztatach, aby pomyślały w końcu o sobie. Myślę, że nie ma takiej kobiety, która nie mierzy się z jakimiś przeciwnościami czy trudnościami. Gorąco polecam i zachęcam aby zrobiły sobie taki prezent.
  Jeszcze raz dziękuje Uli i dziewczynom:-)

  View Comment
 • Jechałam tam szczerze mówiąc z dozą braku odwagi, bo lęki, bo będzie trzeba zajrzeć w głąb siebie, bo to, bo tamto.. Wymówek było wiele. Mimo, to odważyłam się pokonać swoje lęki (tutaj nawet wyjazdy były kłopotem…)
  Natomiast się udalo. Dotarłam i nawet zostałam! 🙂
  Muszę przyznać, ale tak szczerze.. Nie w celu koloryzowania.. Nie, żeby robić reklamę.. Nie. Piszę od serca, jak czuje i uważam, że trzeba informować osoby, które jeszcze nie wiedzą, a powinny się dowiedzieć.
  Muszę przyznać, że dobrze mi zrobił ten czas. Było cudownie. Odważyłam się na wiele więcej po warsztatach. Poznałam cudowne, dzielne kobiety 💓
  A co więcej o samym spotkaniu już na miejscu ? Czułam się tam beztrosko, zdecydowanie lepiej niż w domu, brzmi dziwnie?
  Tak, lepiej niż w domu.. Czułam się tam bezpiecznie, zaopiekowana, zafascynowana miejscem, zrelaksowana mimo strachu, który towarzyszył i nie odchodził, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki ..
  Trochę odszedł 😉
  Dzięki Urszuli, która była ciepła, empatyczna, szalenie przygotowana do ”przygotowania” dla Nas tego spotkania. Dziękuję także dziewczynom, które poznałam, za każde ciepło słowo, za wsparcie..

  Zachęcam kobiety, bo warto. Kurcze cudowne uczucie tam być.
  Chciałoby się być dłużej, więcej.. Piękny to był czas, piękny klimat. Nie zdradzę szczegółów, bo przekonajcie się same o wrażeniach jak tam dotrzecie. I docierajcie, na pewno nie pożałujecie. Zaręczam..

  Ps. Ja jako niedowiarek i lękliwy człowiek zachęcam, zdecydowanie to był świetny czas, zdecydowanie wyniosłam dla siebie z tego spotkania więcej odwagi, wiedzy o sobie samej, zrozumiałam tak wiele.
  Dziękuję, że mogłam tam być 💓

  View Comment
 • Jeśli jeszcze się ktoś waha, ma wątpliwości, lub może uważa że nie wypada..To chcialabym tak od siebie dodać że udział w tych warsztatach to najlepszy prezent jaki możecie sobie zrobić..

  View Comment
 • Cieszę się, że mogłam w nich uczestniczyć. Stworzenie takiej atmosfery, która już sama w sobie była terapeutyczna, to najwyższy poziom coachingu👏
  Chcialam napisać, że znalazłam odpowiedzi, ale ja na tych warsztatach znalazłam przede wszystkim pytania!, na które powinnam sobie odpowiedzieć, …odpowiedzi również…
  Dziękuję Ula, ..dziękuję Dziewczyny.

  View Comment
 • Dziękuję serdecznie za tak wspaniałe warsztaty. Pani Ula świetnie przygotowana merytorycznie, w umiejętny, sposób przekazała swoją wiedzę, często posiłkując się dowcipami i przykładami z życia. Swoją osobą sprawiła że była luźna atmosfera skłaniająca uczestników do swobodnego samopoczucia i swobodnych wypowiedzi. Ula spowodowała że spojrzałam wgłąb siebie i dowiedziałam się wiele o sobie, za to serdecznie dziękuję😃 Klimatyczne, urokliwe miejsce, przesympatyczne kobietki, zdobyta wiedza i umiejętności, gorąco polecam😃

  View Comment
  • Miałam Przyjemność uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Ulę. Była to uczta dla ducha i ciała . Każdy przynajmniej raz w życiu powinien przeżyć tą przygodę. Bardzo polecam i dziękuję że mogłam spędzić wspaniałe chwilę w cudnym miejscu i z cudownymi Kobietami. ❤️

   View Comment
 • Uczestniczyłam w tych warsztatach. Naprawdę dużo z nich wyniosłam i mam nadzieję że to zaowocuje na przyszłość w moim życiu. Wszystko odbywało się we wspaniałej atmosferze i urokliwym miejscu. Ciekawy i inspirujący czas tam spędziłam. Polecam gorąco

  View Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.